Опис: Кулон підвіска на шнурку Малинова Сова
Висока якість - гарантія!
| Розмір кулона | 2.5 см х 1.7 см |
| Довжина шнурка | 50 см + 4.5 см |
| Кількість | 1 кулон + 1 шнурок |
| Якість | Вища |
| Матеріал | Ювелірний сплав |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liresmina Jewelry |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Кулон |
| Довжина | 20 мм |
| Довжина ланцюжка | 450 мм |
| Камені вставки | Без каміння |
| Матеріал | Ювелірний сплав |
| Матеріал ланцюжка | Шкіра |
| Призначення | Унісекс |
| Покриття | Срібло |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Тематика малюнка/форми | Тварини, Новий рік/Різдво, Казки, мультфільми, День народження, Великдень, Серце, день святого Валентина, Весілля |
| Колір | Різні кольори |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Ширина | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 102 ₴

