
Кулон підвіска на шкіряному шнурку і натуральний камінь Кришталеве Серце цілющі камені St-0110
102 ₴
- В наявності
- Код: St-0110
+380 (63) 188-70-32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис: Кулон підвіска на шкіряному шнурку і натуральний камінь Кришталеве Серце цілющі камені St-0110
Висока якість - гарантія!
| Розмір кулона | 2.0 см х 2.0 см |
| Довжина шнурка | 50 см + 4.5 см |
| Кількість | 1 кулон + 1 шнурок |
| Якість | Вища |
| Матеріал | Ювелірний сплав |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Liresmina Jewelry |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Кулон |
| Кількість каменів | 1 шт. |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Товщина | 3 мм |
| Колір | Синій |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Ширина | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 102 ₴
