Опис: Гіпсова фігурка Короп Коі великий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 160 мм |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Тварини |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 50 мм |
| Матеріал | Гіпс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 275 ₴



