
Гіпсова фігурка для розфарбовування або дитячої творчості статуетка для розмальовки Стародавня Сова
70 ₴
- В наявності
- Код: J-1177
+380 (63) 188-70-32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис: Гіпсова фігурка для розфарбовування або дитячої творчості статуетка для розмальовки Стародавня Сова
Матеріал:
Колір: як на першому фото
Стан: 100% Бренд (нове)
Якість: висока якість
Гарантія високої якості та низької ціни.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Liresmina Jewelry |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 4.5 см |
| Діаметр | 4.8 см |
| Довжина | 8.5 см |
| Колір | Білий |
| Ширина | 5 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Гіпс |
| Призначення | Для розпису фарбами |
| Тематика заготівки | Птички |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 ₴

